Sıkça Sorulan Sorular
0544 385 75 75
.....

Sıkça Sorulan Sorular

Satın Aldığınız Ürün Ödemesini Yaptıktan Sonra mesai saatlerimiz içerisinde  aynı gün mesai bitimine kadar teslim edilir.Mesai saatleri dışında verdiğiniz scriptler bir sonraki gün mesai saatleri içinde teslim edilir. Mesai Saatleri içerisinde verilen siparişler aksine bir durum oluşmadıkça genelde 1 saat içerisinde teslim edilir.

Mesai Saatlerimiz

Hafta İçi  :  10:00-19:00

Cumartesi : 10:00-18:00

NOT: ÖDEME SİSTEMİ KAPATILMIŞ

 

PAYPAL ile Satın Alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Sipariş Formu Sayfasında Ödeme Seçeneğini Paypal / K.kartı  Olarak İşaretleyin.

Siparişinizi Tamamladıktan Sonra Paypal Üzerinden Ödemeyi Yapabilmeniz için bir Buton Çıkacaktır. Bu Butona Tıklayarak Paypaldan Ödemenizi Yapabilirsiniz.

Paypaldan Yapılan Ödemeler Otomatik Olarak Sistemimize Düşmektedir.

 

Ürünümüzü Havale - Eft Şeklinde Satın Alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Sipariş Formu Sayfasında Ödeme Seçeneğini Havale - Eft Olarak İşaretleyin. Siparişinizi tamamladıktan Sonra Hesap Numaralarımız ve Sipariş Numaranız Çıkacaktır. Hesap Numaralarımızdan Herhangi Birine Script Ücretini Gönderiniz. Havale / Eft Açıklama Kısmına Sipariş Numarasını Belirtirseniz İşleminiz Daha Hızlı Gerçekleşecektir. Daha Sonra İletişim Formundan veya bilgi@gebzeelektroniksigara.com Mail Adresimizden Sipariş Numarasıyla Birlikte Bildirmeniz Gerekmektedir.